Renata Brukiewicz

Dyplomowana trenerka biznesu, certyfikowana trenerka Extended DISC, producentka wydarzeń kulturalnych i biznesowych, konferansjerka. Ekspertka z savoir vivre i etykiety biznesowej. Przeszkoliła tysiące osób, zrealizowała i poprowadziła wiele uroczystości. Uznawana za top trenera w swojej dziedzinie. Autorka publikacji w czasopismach branżowych.

O mnie

Dyplomowana trenerka biznesu, ceryfikowana trenerka Extended DISC, konferansjerka i organizatorka gali oraz koncertów. Popularyzatorka wiedzy z savoir vivre i etykiety biznesowej. Prowadzi szkolenia i prelekcje z tej tematyki oraz szkolenia inne dla róznych szczebli w organizacji. Przeszkoliła tysiące osób. Zrealizowała i poprowadziła wiele uroczystości i koncertów. Autorka publikacji w czasopismach branżowych.

Wykształcenie

Łączy w sobie wiedzę i doświadczenia menadżera, wykształcenie ekonomiczne, dodatkowe wykształcenie psychologiczne, solidne przygotowanie trenerskie i pasję do pracy z ludźmi. Ukończyła studia wyższe z zarządzania, podyplomowe studia z psychologii w firmie i życiu społecznym realizowane na SWPS, Szkołę Trenerów Biznesu INTEGRA, oraz wiele kursów i szkoleń w obszarze zarządzania i przywództwa.

Doświadczenie zawodowe

W biznesie przez wiele lat swoje doświadczenie budowała w firmie handlowej na stanowiskach różnych szczebli co czyni z niej trenera praktyka. Miała okazje przejść wiele stanowisk i poznać różne obszary kompetencji. Zarządzała zespołem rozproszonym terytorialnie.

Jako trener

Od 12 lat jest przewodnikiem osobistego i zawodowego rozwoju. Prowadzi autorskie warsztaty oraz prelekcje. Każde szkolenie to wiedza poparta przykładami oraz praktyczne wskazówki, refleksja i zaproszenie do dialogu. Jest autorką programów szkoleniowych dla firm z różnych branż oraz instytucji administracji publicznej. Na swoim koncie ma wiele tysięcy godzin szkoleń i warsztatów dla grup i zespołów – ekspertów, liderów i menadżerów.

W swojej pracy wykorzystuje metody warsztatowe, treningowe i coachingowe. Chętnie korzysta z odniesień do filmu, metafory i obrazu.

Posiada unikalną umiejętność inspirowania. Otwiera wyjątkowe umysły i zachęca do wdrażania zmian w obszarach, w których podobno „się nie da”. Skutecznie realizuje cele w atmosferze szacunku.

Jako konferansjerka

Posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne w roli prelegenta i konferansjera wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Na scenie spójna i przekonująca, szybko nawiązuje kontakt z publicznością. Ujmuje taktownością, pięknem polskiego słowa i ciepłą barwą głosu. Ceniona poza merytoryką za styl i elegancję.

Jako organizatorka i producentka gali i koncertów

Równolegle jako firma BUSINESS-ART Renata Brukiewicz, kompleksowo realizuje: koncerty, gale, jubileusze i wydarzenia specjalne. Na swoim koncie ma doskonałe realizacje. W jej ofercie znajdują się: koncerty noworoczne, koncerty operetkowo - musicalowe, koncerty muzyki filmowej, muzyki i piosenki francuskiej oraz Magia Strun - harfowo skrzypcowe. Autorskie projekty koncertowe: Dla Ciebie mamo, Wiedeńskie Koncerty Noroworoczne oraz Letni Festiwal koncertowy zyskały ogromen uznanie publiczności i cieszą sie niesłabnacą popularnością.

Z jej usług korzysta administracja publiczna jak i szeroko pojęty świat biznesu. Współpracuje na zaproszenie z uczelniami wyższymi jako prelegent i wykładowca.