Renata Brukiewicz

Menadżer i producent muzyczny. Prezenterka.Trenerka etykiety. Dyplomowana trenerka biznesu, certyfikowana trenerka Extended DISC. Ekspertka z savoir vivre i etykiety biznesowej. Przeszkoliła tysiące osób, zrealizowała i poprowadziła wiele koncertów i uroczystości. Uznawana za top menadżera i  trenera w swojej dziedzinie. Zapraszana do wywiadów branżowych w radio w Polsce i za granicą.

O mnie

Od ponad 10 lat tworzę wyjątkowe wydarzenia oraz dzielę się wiedzą.

Menadżer i producent muzyczny. Dyplomowana trenerka biznesu, trenerka etykiety i prezenterka. Popularyzatorka wiedzy z savoir vivre i etykiety biznesowej. Kreatorka ścieżek rozwoju kariery - budowania marki osobistej i zaufania w biznesie.

Wykształcenie

Łączę w sobie wiedzę i doświadczenia menadżera, wykształcenie ekonomiczne, dodatkowe wykształcenie psychologiczne, solidne przygotowanie trenerskie i pasję do pracy z ludźmi. Ukończyłam studia wyższe z zarządzania, podyplomowe studia z psychologii w firmie i życiu społecznym realizowane na SWPS, Szkołę Trenerów Biznesu INTEGRA, oraz wiele kursów i szkoleń w obszarze zarządzania i przywództwa.

Doświadczenie zawodowe

W biznesie przez wiele lat swoje doświadczenie budowałam w firmie handlowej na stanowiskach różnych szczebli co czyni ze mnie menadżera praktyka. Miałam okazje przejść wiele stanowisk i poznać różne obszary kompetencji. Zarządzałam zespołem rozproszonym terytorialnie.

Jako trener

Od 12 lat jestem przewodnikiem osobistego i zawodowego rozwoju. Prowadzę autorskie warsztaty oraz prelekcje. Każde szkolenie to wiedza poparta przykładami oraz praktyczne wskazówki, refleksja i zaproszenie do dialogu. Jestem autorką programów szkoleniowych dla firm z różnych branż oraz instytucji administracji publicznej. Na swoim koncie mam wiele tysięcy godzin szkoleń i warsztatów dla grup i zespołów – ekspertów, liderów i menadżerów.

W swojej pracy wykorzystuję metody warsztatowe, treningowe i coachingowe. Chętnie korzystam z odniesień do filmu, metafory i obrazu.

Ludzie, z którymi pracuję mówią, że posiadam unikalną umiejętność inspirowania. Otwieram wyjątkowe umysły i zachęca do wdrażania zmian w obszarach, w których podobno „się nie da”. Skutecznie realizuję cele w atmosferze szacunku.

Jako prezenterka

Posiadam wieloletnie doświadczenie sceniczne w roli prelegenta i konferansjera wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Inni o mnie: "Na scenie spójna i przekonująca, szybko nawiązuje kontakt z publicznością. Ujmuje taktownością, pięknem polskiego słowa i ciepłą barwą głosu. Ceniona poza merytoryką za styl i elegancję".

Jako menadżer i producent muzyczny

Kompleksowo realizuję: koncerty, gale, jubileusze i wydarzenia specjalne. Na swoim koncie mam doskonałe realizacje. W ofercie znajdują się koncerty na różne okazje. Jestem producentem i autorką własnych projektów koncertowych: Dla Ciebie Mamo, Wiedeńskie Koncerty Noworoczne, LOVE STORY oraz Letni Festiwal koncertowy, które zyskały ogromne uznanie publiczności i cieszą się niesłabnącą popularnością.

Współpraca wizerunkowa

Strategia współpracy wizerunkowej opiera się na połączeniu kultury i biznesu i  trzech podstawowych wartościach: jakość, zaufanie i szacunek.Doskonała reputacja, elegancja z jakiej jest znana i sympatia publiczności – te cechy mogą działać na korzyść Państwa firmy.

Z moich usług korzysta administracja publiczna jak i szeroko pojęty świat biznesu. Współpracuję na zaproszenie z uczelniami wyższymi jako prelegent i wykładowca, udzielam wywiadów dla radia i tv.

Główne obszary działalności obejmują:

  • Szkolenia i prelekcje z savoir vivre, etykiety biznesowej i wizerunku.
  • Budowanie marki osobistej: doradztwo w zakresie rozwoju osobistego.
  • Współpraca z Artystami: Doradztwo w zakresie rozwoju kariery, negocjowanie kontraktów, organizowanie tras koncertowych.
  • Produkcja wydarzeń: Kompleksowa realizacja koncertów, festiwali i innych wydarzeń muzycznych, od kameralnych spotkań po duże przedsięwzięcia.
  • Współpraca z Organizatorami: Wyszukiwanie artystów z różnych dziedzin sztuki do udziału w projektach muzycznych i wydarzeniach.
  • Prowadzenie uroczystości – gale, jubileusze, koncerty, wydarzenia specjalne.
  • Współpraca wizerunkowa dla firm – strategia współpracy wizerunkowej opiera się na połączeniu kultury i biznesu i opiera się na trzech podstawowych wartościach: jakość, zaufanie i szacunek. Doskonała reputacja, elegancja z jakiej jest znana i sympatia publiczności – te cechy mogą działać na korzyść Państwa firmy. Do współpracy wizerunkowej zaprasza wiarygodne marki polskie i zagraniczne.

Jeśli chcą Państwo porozmawiać i nawiązać współpracę zapraszam do kontaktu.

                                                                                              *Renata Brukiewicz*